Zemní práce - Kapela s.r.o

Naše stroje

Takeuchi TB 175 Mobilni tridicka  Powerscreen Chieftain + nakladač LIEBHERR 534 Kolový bagr LIEBHERR Locust 853 (bobík) Drtička

Pro zemní práce používáme spolehlivé moderní stroje značky Caterpillar, Liebherr, Komatsu. Snažíme se držet krok s novými technologiemi a proto u nás dochází k obměnování a rozšiřování strojového parku.
Proces obnovy strojového parku zaručuje spolu s kvalifikovanou obsluhou vysoký pracovní výkon strojů a jejich nízkou poruchovost, což jsou duležité faktory pro dokončení akce ve smluveném čase a vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Mobilni tridicka  Powerscreen Chieftain MULTICAR pro zimni udrzbu komunikac Traktorbagry JCB 4CX Traktorbagry JCB 4CX Traktorbagry JCB 4CX Renault Kerax 6x6 Kolový bagr LIEBHERR
Firma provádí zemni, výkopové a stavební práce pomoci vlastní mechanizace v jakémkoliv rozsahu. Potřebujete práce jako jsou hrubé terénní úpravy, velkoobjemové přesuny zeminy, skrývkové práce a jiné? Zavolejte nám. Disponujeme vice typy rypadel a nakladačů, Máme vlastní skladku zeminy a sutě – deponie.

Naš vozový park